Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII ELECTRICE + VERIFICARE INSTALATII ELECTRICE SI A PRIZELOR DE PAMANT
- Număr anunț
- DA21505427
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Teofil Vâlcu" Hanesti (CUI 29380250)
- Furnizor / câștigător
- TUDOR ELECTRIC GRUP SRL (CUI RO17886212)
- Cod CPV
- 50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.510 RON
- Valoare atribuită
- 1.510 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 11:40
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 07:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.510 RON
din 1.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro