Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Registre control pentru echipamente si instalatii de prevenirea si stingerea incendiilor
- Număr anunț
- DA21516077
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare finală
- 340 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 10:39
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.