Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare diverse tipizate
- Număr anunț
- DA21511847
- Autoritate contractantă
- COMPLEX MULTIFUNCTIONAL "SF. ANDREI (CUI 39558429)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268,27 RON
- Valoare atribuită
- 268,27 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 16:12
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
268,27 RON
din 268,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro