Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet formulare diverse
- Număr anunț
- DA21509385
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITAR VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MARAMURES (CUI 3695123)
- Furnizor / câștigător
- EUROTIP SRL (CUI RO12472503)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.524 RON
- Valoare atribuită
- 6.524 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 14:12
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.524 RON
din 6.524 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro