Ofertă acceptată Cumpărare directă

Refacere partiala imprejmuire la Scoala Gimnaziala Al. l. Cuza din Municipiul Braila (ADV1535326)

Număr anunț
DA40750081
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "AL.I.CUZA" BRAILA (CUI 17339592)
Furnizor / câștigător
START MODERN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 48215896)
Cod CPV
45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
464.301,17 RON
Valoare atribuită
464.301,17 RON
Data publicării
02.07.2026 12:42
Termen limită
07.07.2026 17:00
Data finalizării
02.07.2026 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

464.301,17 RON

din 464.301,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.