Ofertă refuzată
Cumpărare directă
FILM PROMOVARE LOCALITATE
- Număr anunț
- DA21472240
- Autoritate contractantă
- Comuna Secuieni (Consiliul Local Secuieni) (CUI 2613826)
- Furnizor / câștigător
- II FUNDULEA MARIUS IULIAN (CUI 30675140)
- Cod CPV
- 92140000-4 · Servicii de proiectare de filme video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare finală
- 10.000 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 14:01
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.