Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROIECTOR LED EXTERIOR L290XW100XH370MM 100W 230V LUMINA RECE
- Număr anunț
- DA21521065
- Autoritate contractantă
- Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 31530000-0 · Piese pentru lampi si corpuri de iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,52 RON
- Valoare atribuită
- 302,52 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 13:50
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
302,52 RON
din 302,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro