Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALCULATOARE DESKTOP CU LICENTE

Număr anunț
DA21520676
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA (CUI 18004633)
Furnizor / câștigător
SCIT TEHNOLOGY SRL (CUI 25643222)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135.084 RON
Valoare atribuită
135.084 RON
Data publicării
19.10.2018 13:33
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135.084 RON

din 135.084 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.