Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Card de memorie SanDisk SDXC Extreme PRO, 128GB, pana la 95 MB/s- ANATOMIE/PROIECT P III-C5-PCFI 20
- Număr anunț
- DA21520237
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312,60 RON
- Valoare atribuită
- 312,60 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 13:14
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 18:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
312,60 RON
din 312,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro