Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RANITIDINA 150MG X 20CPR ANTIBIOTICE (RANITIDINUM)
- Număr anunț
- DA21517669
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33693000-4 · Toate celelalte produse terapeutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 819,80 RON
- Valoare atribuită
- 901,70 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 11:36
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
901,70 RON
din 819,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro