Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparații și întreținere sistem de alimentare cu apă, inclusiv branșamente

Număr anunț
DA21518979
Autoritate contractantă
COMUNA SINCAI (CUI 4375836)
Furnizor / câștigător
RVD FEROPROD SRL (CUI 33599861)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.300 RON
Valoare atribuită
15.300 RON
Data publicării
19.10.2018 12:22
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.300 RON

din 15.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.