Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu audio 2 x 6,3mm - Cordial CFY 3 WPP-Snow
- Număr anunț
- DA21518855
- Autoritate contractantă
- TEATRUL TOMA CARAGIU PLOIESTI (CUI 2843078)
- Furnizor / câștigător
- DB TECHNOLIGHT S.R.L. (CUI RO3049840)
- Cod CPV
- 44321000-6 · Cablu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116 RON
- Valoare atribuită
- 116 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 12:17
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 12:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
116 RON
din 116 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro