Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat

Hartie igienica bulk Advanced, alb, 2str, T3

Număr anunț
DA21517035
Autoritate contractantă
COMPLEX DE SERVICII COMUNITARE PUCHENII MARI (CUI 24926450)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.213,20 RON
Valoare atribuită
1.206 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
19.10.2018 11:13
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.206 RON

din 1.213,20 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 7,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.