Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE DE CONSTRUCTII SI ARTICOLE CONEXE
- Număr anunț
- DA21520945
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA FRATOSTITA (CUI 17123350)
- Furnizor / câștigător
- NICOMYT COM SRL (CUI 16012079)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.463,03 RON
- Valoare atribuită
- 3.463,03 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 13:45
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.463,03 RON
din 3.463,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro