Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie materiale constructiii
- Număr anunț
- DA21520533
- Autoritate contractantă
- Administratia Parcului Natural Balta Mica a Brailei R.A. (CUI RO25646725)
- Furnizor / câștigător
- UNISAL COMPANYSRL (CUI 21271398)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245,94 RON
- Valoare atribuită
- 245,94 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 13:26
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
245,94 RON
din 245,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro