Ofertă acceptată Cumpărare directă

MUFA LEGATURA KPE 63X63

Număr anunț
DA21518079
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
Furnizor / câștigător
CORADIA STAR SRL (CUI RO5260958)
Cod CPV
41000000-9 · Apa captata si epurata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,96 RON
Valoare atribuită
120,96 RON
Data publicării
19.10.2018 11:50
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,96 RON

din 120,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.