Ofertă refuzată Cumpărare directă

Trusa profesionala de scule XXL Yato YT-3884, 216 piese

Număr anunț
DA21469286
Autoritate contractantă
ATENEUL NATIONAL DIN IASI- Activitate Economica (CUI RO38717941)
Furnizor / câștigător
SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI RO12529456)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,88 RON
Valoare finală
545,37 RON
Data publicării
15.10.2018 12:26
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
20.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.