Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de reparatii autoturism Skoda

Număr anunț
DA21512348
Autoritate contractantă
UAT Comuna Stejaru (CUI 4508673)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.756,75 RON
Valoare atribuită
3.756,75 RON
Data publicării
18.10.2018 19:25
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.756,75 RON

din 3.756,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.