Ofertă refuzată Cumpărare directă

Organizare eveniment cultural cu ocazia centenarului

Număr anunț
DA21460861
Autoritate contractantă
ORASUL CAVNIC (PRIMARIA ORASULUI CAVNIC) (CUI 3627595)
Furnizor / câștigător
WALTER PARK 2018 S.R.L. (CUI 39725489)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare finală
90.000 RON
Data publicării
12.10.2018 13:21
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
20.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.