Ofertă refuzată Cumpărare directă

Bordura SYMM 32 (500X200X250) GRI (bordura mare)

Număr anunț
DA40536132
Autoritate contractantă
SC ADMINISTRATIA STRAZILOR, CONSTRUCTII EDILITARE SRL (CUI RO27259180)
Furnizor / câștigător
SYMMETRICA SRL (CUI 6552535)
Cod CPV
45223822-4 · Componente prefabricate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.594,40 RON
Valoare finală
8.640 RON
Data publicării
03.06.2026 09:13
Termen limită
08.06.2026 17:00
Data finalizării
03.06.2026 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.