Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calandru electric - MICRA 16BM

Număr anunț
DA40751559
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
Furnizor / câștigător
MULTI CLEANING SYSTEM SRL (CUI 27450970)
Cod CPV
42718100-3 · Masini de calcat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.913,58 RON
Valoare atribuită
30.913,58 RON
Data publicării
02.07.2026 14:00
Termen limită
07.07.2026 17:00
Data finalizării
02.07.2026 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.913,58 RON

din 30.913,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.