Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Recipient plastic - Bidon-bidoane PP colectare deseuri chimice de laborator 18 10 6-5L CU ADR
- Număr anunț
- DA21482881
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PROF DR IRINEL POPESCU BAILESTI (CUI 4554408)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO 2014 SRL (CUI RO33727898)
- Cod CPV
- 44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080 RON
- Valoare finală
- 1.080 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 12:40
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.