Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET ACCESORII DE BIROU

Număr anunț
DA21474352
Autoritate contractantă
Comuna Unguriu (Primaria Comunei Unguriu) (CUI 16312033)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
938,21 RON
Valoare finală
938,21 RON
Data publicării
15.10.2018 15:11
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
21.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.