Acasă · Licitații
· Servicii de elaborare de proiecte, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de analiza
- Număr anunț
- DA21266131
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- PROFESSIONAL MANAGEMENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15511062)
- Cod CPV
- 79421200-3 · Servicii de elaborare de proiecte, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare finală
- 40.000 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 17:54
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.