Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pasta tomate 800g- 28%=NOIEMBRIE 2018

Număr anunț
DA21523002
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
MADIRAL SRL (CUI 13402514)
Cod CPV
15331420-7 · Tomate in conserva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.995 RON
Valoare atribuită
2.995 RON
Data publicării
20.10.2018 09:29
Termen limită
26.10.2018 17:00
Data finalizării
21.10.2018 19:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.995 RON

din 2.995 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.