Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 UNIVERSAL CAPTAIN

Număr anunț
DA21488093
Autoritate contractantă
COMUNA BERLESTI (CONSILIUL LOCAL BERLESTI) (CUI 4956200)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278,75 RON
Valoare atribuită
278,75 RON
Data publicării
16.10.2018 16:29
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 07:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

278,75 RON

din 278,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.