Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servici de elaborare DALI, Expertiza tehnica, PT și verificare PT pentru investitia MODERNIZAREA SIS

Număr anunț
DA21507393
Autoritate contractantă
Comuna Oltina (CUI 6228122)
Furnizor / câștigător
ADRISIMO 27 SRL (CUI RO16400585)
Cod CPV
79421200-3 · Servicii de elaborare de proiecte, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.500 RON
Valoare atribuită
17.500 RON
Data publicării
18.10.2018 12:58
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.500 RON

din 17.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.