Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Casete (tip gratar) pentru includere in parafina, verzi 1 pk si albastre 1pk
- Număr anunț
- DA21488790
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI RO9000578)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.885,12 RON
- Valoare atribuită
- 2.885,12 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 08:23
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.885,12 RON
din 2.885,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro