Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla scolara magnetica triptica (verde)

Număr anunț
DA21499861
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA B.P.HASDEU,MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843922)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.253 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
17.10.2018 16:26
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.253 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.