Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HIDROCORTIZON ZENTIVA 19.6MG/5ML SOL INJ X 5 FI (HYDROCORTISONUM)
- Număr anunț
- DA21492367
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.788 RON
- Valoare atribuită
- 1.788 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 10:58
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.788 RON
din 1.788 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro