Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,1% sub estimat

Materiale ergoterapie - Recuperare Copii

Număr anunț
DA21505612
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
KREATIVITY SRL (CUI RO22531895)
Cod CPV
37524100-8 · Jocuri educative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.161,30 RON
Valoare atribuită
17.605,87 RON 8,1% sub estimat
Data publicării
18.10.2018 11:47
Termen limită
25.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.605,87 RON

din 19.161,30 RON estimat 8,1%

Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 1.555,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.