Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit inlocuire trusa sanitara, valabilitate 24 luni

Număr anunț
DA21519377
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9641718)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382,95 RON
Valoare atribuită
382,95 RON
Data publicării
19.10.2018 12:37
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382,95 RON

din 382,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.