Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BANCA DE LEMN PE CADRU METALIC CU ACOPERIS
- Număr anunț
- DA21508719
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIETRARI (CUI 2574093)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 39113600-3 · Banci (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 3.900 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 13:48
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.900 RON
din 3.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro