Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Masa tratament - instrumentar inox 90X45cm
- Număr anunț
- DA21523689
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900 RON
- Valoare finală
- 980 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 08:28
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.