Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPA PORC DEZOSATA DEGRESATA REF

Număr anunț
DA21523521
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.38, MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29169963)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
607,26 RON
Valoare atribuită
607,26 RON
Data publicării
22.10.2018 08:09
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

607,26 RON

din 607,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.