Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LICHID PARBRIZ -30 ' (5 L)
- Număr anunț
- DA21522050
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- ALHAMBRA IMPEX SRL (CUI RO8511850)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756,60 RON
- Valoare atribuită
- 756,60 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 14:48
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 08:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
756,60 RON
din 756,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro