Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFILL CARTUS TONERE,CILINDRU XEROX 5222, CARTUS TONER 5222

Număr anunț
DA21521625
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RISCA (CUI 16093812)
Furnizor / câștigător
DOCUPRINT X SRL (CUI 24785881)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.729 RON
Valoare atribuită
1.729 RON
Data publicării
19.10.2018 14:19
Termen limită
26.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.729 RON

din 1.729 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.