Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masa tratament - instrumentar inox 90X45cm
- Număr anunț
- DA21523992
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900 RON
- Valoare atribuită
- 900 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 08:48
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
900 RON
din 900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro