Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROTOCOALE DE RESUSCITARE CARDIOPULMONARA LA ADULT
- Număr anunț
- DA21528491
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRAILA (CUI 5848584)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA "AJUTOR PENTRU CEI CARE ACORDĂ PRIMUL AJUTOR" (CUI 26803780)
- Cod CPV
- 80320000-3 · Servicii de formare profesionala in domeniul medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.200 RON
- Valoare atribuită
- 6.200 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 11:34
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.200 RON
din 6.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro