Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn

Număr anunț
DA21516483
Autoritate contractantă
ORASUL MURGENI (CONSILIUL LOCAL MURGENI) (CUI 3337710)
Furnizor / câștigător
CLASIC-MODE SRL (CUI RO7385648)
Cod CPV
03418100-4 · Lemn de esenta tare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.722,60 RON
Valoare atribuită
6.722,60 RON
Data publicării
19.10.2018 10:53
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.722,60 RON

din 6.722,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.