Acasă · Licitații
· Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOTOCOASA
- Număr anunț
- DA21471286
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Rachitele (CUI 17990085)
- Furnizor / câștigător
- REGENT IMPEX SRL (CUI RO5058860)
- Cod CPV
- 03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 831,93 RON
- Valoare atribuită
- 831,93 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 13:29
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
831,93 RON
din 831,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro