Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Branule cu valva 24G ( catetere 24G / cateter 24G )
- Număr anunț
- DA21531790
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA SUICI (CUI 16047069)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12,90 RON
- Valoare atribuită
- 12,90 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 13:28
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12,90 RON
din 12,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro