Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACA CAPTURA VIDEO HDMI088

Număr anunț
DA21530518
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75 RON
Valoare atribuită
75 RON
Data publicării
22.10.2018 12:45
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75 RON

din 75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.