Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vacutainer biochimie dop rosu 9ml, Vacutainer biochimie 6 ml, Ace recoltare vacutainer 18G ( ace va

Număr anunț
DA21530250
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.840 RON
Valoare atribuită
31.840 RON
Data publicării
22.10.2018 12:35
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.840 RON

din 31.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.