Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MANUSI CHIRURGICALE, STERILE, PUDRATE : NR 7= 500 BUC, NR 7,5= 800 BUC, NR 8= 500 BUC, NR 8,5= 300
- Număr anunț
- DA21524593
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- MERCATOR MEDICAL SRL (CUI RO18547761)
- Cod CPV
- 33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.428 RON
- Valoare atribuită
- 1.428 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 09:19
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.428 RON
din 1.428 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro