Ofertă acceptată Cumpărare directă

Atlas scolar de istorie universala (Angela Balan)

Număr anunț
DA21522717
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "ION LUCA" VATRA DORNEI (CUI 4742037)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22114200-4 · Atlase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303,60 RON
Valoare atribuită
303,60 RON
Data publicării
19.10.2018 15:54
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303,60 RON

din 303,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.