Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Supapa pedalier MAZ Pneumatics
- Număr anunț
- DA21520565
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI RO789401)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 42131140-9 · Supape reductoare de presiune, de reglaj, de retinere sau de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 186,04 RON
- Valoare atribuită
- 186,04 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 13:27
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
186,04 RON
din 186,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro