Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Distrugator documente 550 coli Fellowes AutoMax 550C
- Număr anunț
- DA21506409
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.988,71 RON
- Valoare atribuită
- 3.988,71 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 12:17
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.988,71 RON
din 3.988,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro