Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii medicina muncii

Număr anunț
DA21489747
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Teleki Domokosi Gornesti (CUI 17401066)
Furnizor / câștigător
SOLV PSIHOMED CENTER SRL (CUI 17023815)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.070 RON
Valoare finală
2.070 RON
Data publicării
17.10.2018 09:17
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.