Ofertă acceptată Cumpărare directă

CRENVURSTI CU PIEPT PUI (INTESTIN OAIE)

Număr anunț
DA21528249
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8 (CUI 26949506)
Furnizor / câștigător
FERMA ZOOTEHNICA SRL (CUI RO4949971)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,10 RON
Valoare atribuită
372,10 RON
Data publicării
22.10.2018 11:27
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,10 RON

din 372,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.